Następne »

Oferta pracy dla fizjoterapeuty, zagranica

Fizjoterapeuto ! u nas znajdziesz stałą i legalną pracę w Niemczech.
Dla naszego klienta – pracodawcy z siedzibą w okolicy Kirchheim Teck (przy Stuttgarcie) poszukujemy fizjoterapeutę do pracy w przychodni rehabilitacyjnej.
Etat: pełny.
Wynagrodzenie: od 1800 - 2500 EUR brutto + dodatki.
Wymagania na danym stanowisku:
- wykształcenie kierunkowe: licencjat z kilkuletnim doświadczeniem/magister fizjoterapii,
- uznany w Niemczech dyplom polski lub przeprowadzenie nostryfikacji dyplomu przed przyjazdem do pracy za naszym pośrednictwem,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej B1,
- pracodawca jest zainteresowany podnoszeniem kwalifikacji pracownika: dofinansowanie do PNF, Bobath, kursu terapii manualnej i drenażu limfatycznego

Oferujemy:
- wsparcie podczas tłumaczenia umowy o pracę,
- okres wprowadzenia w zakres obowiązków, przynajmniej 24 dni urlopu,
- miłą atmosferę w miejscu pracy,
- wsparcie polskojęzycznego przedstawiciela podczas pracy w Niemczech,
- pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu.
Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy?
- Zgłoś się do nas, dzwoniąc na nasz polski numer lub wysyłając maila.
- W ciągu kilku dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie.
- Wspólnie wybierzemy ciekawą ofertę dla Ciebie.
- Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy.
- Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: info@beta-aktiv.de
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 0048 505 123 391 lub 0049 7321 315 173
BETA aktiv Anna Schimizek
Paul-Hartmann-Str. 61
89522 Heidenheim / Brenz
Tel.: +49 7321 315 173; 0048 505 123 391
Fax: +49 7321 345 832
Strona internetowa: www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Job Agenten Anna Schimizek
E-Mail: info@beta-aktiv.de

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 985
Dodane: 2017.02.06