Następne »

Pielęgniarka - opieka nad pacjentami pod respiratorem

Na zlecenie naszego niemieckiego klienta z okolic Monachium szukamy wykwalifikowanych
pielęgniarek do opieki nad pacjentami pod respiratorem

Mówisz komunikatywnie po niemiecku i myślisz o wyjeździe za granicę?
Nie zwlekaj, zgłoś się do nas i dowiedz się czegoś więcej !

• Praca z pacjentami pod respiratorem w małym ośrodku leczniczym (max. 6 pacjentów)
• Praca zmianowa, system 12 godzinny

Wymagania:
• uznany dyplom w Niemczech (Urkunda niemiecka)
• posiadanie prawa jazdy kat. B
• samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
• gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
• znajomość języka niemieckiego: poziom A2+/B1

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie: od 2.700 Euro brutto
• okres wprowadzenia w zakres obowiązków
• możliwość kumulacji dyżurów i częstych wyjazdów do Polski
• organizacja zakwaterowania przez pracodawcę
• umowę o pracę zawartą na niemieckich warunkach i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
• zatrudnienie na 100% etatu.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu poprzez:
- maila na pflege-kraft@beta-aktiv.de
- telefon: +49 7321 315047
_ telefon lub SMS: +48 504 237 041

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Beta-active
E-Mail: office@beta-active.de

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 984
Dodane: 2017.01.31

Plik załadowanyWielkość
pdf p2017007 - kersig... 260 kb