Następne »

Pielęgniarka klinika Niemcy-oferta pracy

Oferta pracy dla pielęgniarek na oddziale noworodków- klinika Niemcy.

Na zlecenie naszych niemieckich klientów z różnych rejonów Niemiec szukamy wykwalifikowanych
pielęgniarek do pracy na oddziale noworodków w renomowanej klinice na południu Niemiec.
To jest oferta dla CIEBIE!

Mówisz komunikatywnie po niemiecku i masz doświadczenie w pracy z noworodkami?
Nie zwlekaj, zgłoś się do nas i dowiedz się czegoś więcej .

Miejsce pracy: renomowana klinika na południu Niemiec, praca zmianowa.
Liczba wakatów: 2. Dostępność oferty pracy: od zaraz.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana (lub licencjat/magister)
- doświadczenie w pielęgniarstwie – opieka nad noworodkami
- samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
- znajomość języka niemieckiego: minimum A2/ B1.

Oferujemy:
- ponadtaryfowe wynagrodzenie
- 13-ta pensja
- dodatkowe wynagrodzenie za pracę w noce, niedziele i święta oraz pracę zmianową
- okres wprowadzenia w zakres obowiązków
- do 30 dni urlopu
- umowę o pracę zawartą na niemieckich warunkach i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
- co najmniej 3-miesięczne wprowadzenie w zakres obowiązków
- szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach specjalistycznych
- polskojęzyczną obsługę podczas procesów rejestracyjnych w Niemczech
- przeprowadzamy proces nostryfikacji dyplomu
- zatrudnienie na 100% etatu.

Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy? Oto jedna z możliwości:
- Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391 i poznaj szczegóły oferty
- Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy.
- Zadzwoń do nas i zapytaj o inne lokalizacje miejsc pracy dla pielęgniarek w Niemczech !
Prosimy o przesłanie wstępnej aplikacji na adres:
office@beta-aktiv.pl lub http://www.beta-aktiv.com/pl/online-bewerbung/
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 0048 505 123 391 oraz 0049 7321 277 0555.
BETA aktiv GbR
Paul-Hartmann-Straße 61
89522 Heidenheim
Tel.: +49 (7321) 315 047; 0049 7321 2770 555
Fax.: +49 (7321) 345 832
BETA aktiv GbR- stała i legalna praca w Niemczech dla pielęgniarek !
Bądźmy partnerami.
Przyłącz się do grupy pielęgniarek, które skorzystały już z naszych ofert pracy i zrealizowały swoje marzenia.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: BETA aktiv GbR
E-Mail: pflege-kraft@beta-aktiv.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 915
Dodane: 2015.11.24