Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Pracownik magazynu

Opis:

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy- Möckmühl/rejon Heilbronn
opis stanowiska:
-obsługa skanera przy zbieraniu zamówień, , wyszukiwanie produktów na półkach, obsługa systemu magazynowego, kompletowanie towaru wg zamówienia na paletach, etykietowaniu, obsługa wózka paletowego, przygotowywanie towaru do wysyłki.
- praca w temp. 0-3 stopni C
Wymagania:
- wymagane są uprawnienia na wózek widłowy tłumaczone na język niemiecki.
- osoba jest zobligowana do przepracowania min. 8 tygodni
Oferujemy
- umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- płatny urlop wypoczynkowy
- firma organizuje płatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
pomorze@danddpersonal.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Pracownik magazynu".
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: D&Dpersonal
E-Mail: pomorze@danddpersonal.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 912
Dodane: 2015.11.10

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj