Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Fizjoterapeuta- etat w Niemczech - Berlin okolice

Opis:

Jesteś fizjoterapeutą?

Chciałbyś pracować w niemieckiej klinice ?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta z siedzibą w malowniczym miasteczku w pobliżu Berlina, poszukujemy fizjoterapeutów, chcących rozpocząć pracę w szpitalu.

Profil kandydata:
- wykształcenie kierunkowe: magisterskie, licencjackie z 3-letnim doświadczeniem, technik fizjoterapii z długoletnim doświadczeniem,
- uznany w Niemczech dyplom polski lub chęć przeprowadzenia nostryfikacji dyplomu za naszym pośrednictwem,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
Opis stanowiska:
- pełny etat – w wymiarze (ok. 40 godzin/tygodniowo),
- długofalowa umowa zawierana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,
- zarobek w zależności od umiejętności i kwalifikacji zawodowych od 1500 - 1700 EUR brutto,
- przynajmniej 24 dni urlopu,
- dodatkowe szkolenia i możliwość samodoskonalenia się,
- praca w ambitnym, dynamicznym zespole, składającym się z wykwalifikowanego personelu,
- szacunek do wykonywanego zawodu i przyjazna atmosfera w miejscu pracy
- istnieje możliwość rozpoczęcia pracy przed nostryfikacją

Dodatkowe informacje:
- możliwość zakwaterowania w pensjonacie blisko miejsca pracy z miesięczną opłatą za ok. 200 EUR
- możliwość korzystania ze szpitalnej stołówki.
Jeśli jesteś zainteresowany, a Twój profil odpowiada wymienionym wymaganiom, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: office@beta-aktiv.pl lub physio@beta-aktiv.de .
Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem: 0048 505 123 391.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Beta aktiv GbR
E.Sobiech, A.M.Schimizek
Paul-Hartmann-Str. 61
89522 Heidenheim / Brenz
Tel.: +49 7321 277 0 555
Kontakt w Polsce: 505 123 391.
Fax: +49 7321 345 832
Strona internetowa: www.beta-aktiv.com/pl
Aktualnie poszukujemy do pracy w Niemczech:
Pielęgniarki ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. A2
Fizjoterapeutów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Elektroradiologów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Lekarzy w trakcie specjalizacji
Lekarzy po ukończonych specjalizacjach

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: BETA aktiv GbR
E-Mail: pflege-kraft@beta-aktiv.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 908
Dodane: 2015.10.21

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj