Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Pielęgniarka operacyjna do szpitali w Niemczech

Opis:

BETA aktiv GbR- stała i legalna praca w Niemczech, umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą!

Na zlecenie naszych niemieckich klientów z różnych rejonów Niemiec szukamy wykwalifikowanych pielęgniarek operacyjnych.

Mówisz komunikatywnie po niemiecku i myślisz o wyjeździe za granicę?
Nie zwlekaj, zgłoś się do nas i dowiedz się czegoś więcej .
To jest oferta dla CIEBIE!

Miejsce pracy: szpitale i kliniki w różnych rejonach Niemiec, praca zmianowa
Liczba wakatów: 4.
Dostępność oferty pracy: od zaraz.
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana (lub licencjat/magister)
- specjalizacja lub doświadczenie w pielęgniarstwie operacyjnym
- samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
- znajomość języka niemieckiego: minimum A2/ B1.

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg. stawek taryfowych szpitali niemieckich
- dodatkowe wynagrodzenie za pracę w noce, niedziele i święta oraz pracę zmianową
- okres wprowadzenia w zakres obowiązków
- do 30 dni urlopu
- zakwaterowanie: pokój w hotelu pracowniczym; koszt w zależności od wielkości i wyposażenia
- umowę o pracę zawartą na niemieckich warunkach i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
- polskojęzyczną obsługę podczas procesów rejestracyjnych w Niemczech
- przeprowadzamy proces nostryfikacji dyplomu
- zatrudnienie na 100% etatu.
Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy? Oto jedna z możliwości:
- Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391.
- Po pozytywnym przejściu pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej: wypełnij otrzymany formularz.
- W ciągu 5 dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie.
- Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy.
- Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
- Zadzwoń do nas i zapytaj o inne lokalizacje miejsc pracy dla pielęgniarek w Niemczech !
Bądźmy partnerami.
Przyłącz się do grupy pielęgniarek, które skorzystały już z naszej oferty pracy i zrealizowały swoje marzenia.

Prosimy o przesłanie wstępnej aplikacji na adres:
office@beta-aktiv.pl lub http://www.beta-aktiv.com/pl/online-bewerbung/
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 0048 505 123 391 lub 0049 7321 2770 555.
Erreichen Sie zusammen mit uns schnell und effektiv Ihre Ziele.

Beta aktiv GbR
E.Sobiech, A.M.Schimizek
Paul-Hartmann-Str. 61
89522 Heidenheim / Brenz
Tel.: +49 7321 277 0 555
Kontakt w Polsce: 505 123 391.
Fax: +49 7321 345 832
Strona internetowa: www.beta-aktiv.com/pl
Aktualnie poszukujemy do pracy w Niemczech:
Pielęgniarki ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. A2
Fizjoterapeutów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Elektroradiologów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Lekarzy w trakcie specjalizacji
Lekarzy po ukończonych specjalizacjach

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: BETA aktiv GbR
E-Mail: pflege-kraft@beta-aktiv.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 907
Dodane: 2015.10.18

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj