Samochody u¿ywane
Serwis og³oszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych og³oszeñ zwi±zanych z samochodami u¿ywanymi. Najwiêksza baza og³oszeñ.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe og³oszenia

   Strona g³ówna   Rejestracja   Dodaj og³oszenie
Kategorie:   Dam pracê   Szukam pracy   Inne
Og³oszenie

« Poprzednie

Nastêpne »

Po³o¿na- etat w szpitalu- Niemcy

Opis:

Szukasz nowych do¶wiadczeñ zawodowych
i chcesz byæ lepsza od innych?

Oferta pracy Nr H 2015001 na stanowisko:
PO£O¯NA
z uznanym w Niemczech dyplomem lub my przeprowadzimy nostryfikacjê Twojego dyplomu.
Praca w szpitalu na po³udniu Niemiec.

Miejsce pracy: SZPITAL - praca zmianowa na oddziale po³o¿niczym.
Wymagania:
- wykszta³cenie kierunkowe: po³o¿na
- samodzielno¶æ i odpowiedzialno¶æ zwi±zana z wykonywaniem zawodu po³o¿nej
- gotowo¶æ do wyjazdu za granicê na minimum rok
- znajomo¶æ jêzyka niemieckiego: poziom minimum B1.

Opis stanowiska:
- pielêgnacja i opieka nad przysz³ymi matkami oraz sporz±dzanie dokumentacji o wykonanej pielêgnacji
- doradztwo i pomoc wobec przysz³ej matki, opieka i doradztwo wobec jej bliskich
- samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie obowi±zków wed³ug obowi±zuj±cych zasad nauki opieki medycznej
- monitorowanie, podawanie leków
- wspó³praca z lekarzami i personelem medycznym
- oraz wszystkie inne czynno¶ci jakie musi wykonaæ po³o¿na przy rodz±cej.

Oferujemy:
- umowê o pracê zawieran± bezpo¶rednio z niemieckim pracodawc±, na niemieckich warunkach
- pe³ny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
- zatrudnienie na 100% etatu
- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
- dodatkowe wynagrodzenie za pracê w nocy, niedziele oraz dni ¶wi±teczne
- okres wprowadzenia w zakres obowi±zków
- 28 dni roboczych urlopu
- dobry klimat w miejscu pracy
- wynagrodzenie: wynagrodzenie uzale¿nione jest od do¶wiadczenia zawodowego, wykszta³cenia i posiadanych specjalizacji
- polskojêzyczn± osobist± obs³ugê podczas podejmowania pracy w Niemczech
- pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.

Jak z sukcesem i bez ryzyka podj±æ siê tej pracy?
- Skontaktuj siê z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391.
-Po pozytywnym przej¶ciu pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej: wype³nij otrzymany formularz.
- W ci±gu 5 dni roboczych zg³osimy siê do Ciebie telefonicznie.
- Zaprosimy Ciê na 2 dni próbnej pracy u Twojego przysz³ego pracodawcy.
- Podpiszesz umowê o pracê bezpo¶rednio z niemieckim pracodawc±.

Prosimy o przes³anie wstêpnej aplikacji na adres: office@beta-aktiv.pl
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 0048 505 123 391.

BETA aktiv GbR
Paul-Hartmann-Straße 61
89522 Heidenheim
Tel.: +49 (7321) 315 047

B±d¼my partnerami.
Przy³±cz siê do grupy pielêgniarek, które skorzysta³y ju¿ z naszej oferty pracy.
Oferujemy zatrudnienie dyplomowanym pielêgniarkom i pielêgniarzom w Niemczech.
Dysponujemy miejscami pracy w wielu miejscowo¶ciach.
Erreichen Sie zusammen mit uns schnell und effektiv Ihre Ziele.

www.beta-aktiv.com/pl

Informacje o og³oszeniodawcy:

Og³oszenie dodane przez: BETA aktiv GbR
E-Mail: pflege-kraft@beta-aktiv.pl

Szczegó³y og³oszenia

Numer og³oszenia: 894
Dodane: 2015.06.11

Og³oszenia tej kategorii Og³oszenia tego u¿ytkownika Kontakt z og³oszeniodawc± Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj