Następne »

Pielęgniarka- praca za granicą- etat

Opis:

Szukasz nowych wyzwań, doświadczeń zawodowych?
Stała i legalna praca w Niemczech umożliwi spełnić Twoje cele zawodowe.
www.beta-aktiv.com/pl
BETA aktiv GbR działająca na zlecenie niemieckich pracodawców branży medycznej przedstawia ofertę pracy w Niemczech .

Oferta pracy Nr P 2015013 na stanowisko:
PIELĘGNIARKA w środowisku- praca w opiece środowiskowej w okolicach Heidelberg

Miejsce pracy: Opieka środowiskowa - praca zmianowa .

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana (lub licencjat/magister)
- samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
- znajomość języka niemieckiego: poziom minimum A2
- prawo jazdy kat. B oraz gotowość do jazdy samochodem służbowym.

Opis stanowiska:
- pielęgnacja i opieka nad pacjentami w ich domu, codzienny dojazd samochodem służbowym oraz sporządzanie dokumentacji o wykonanej pielęgnacji
- doradztwo i pomoc wobec pacjenta opieka i doradztwo wobec bliskich pielęgnowanego pacjenta
- samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie obowiązków według obecnych zasad nauki opieki medycznej
- monitorowanie, podawanie leków
- współpraca z lekarzem prowadzącym pacjenta oraz informowanie go o zmianach stanu zdrowia podopiecznego

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,
- pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
- zatrudnienie na 100% etatu
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (umeblowanym), koszt ok. 250 Euro
- dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, niedziele oraz dni świąteczne
- dwutygodniowy okres wprowadzenia w zakres obowiązków
- 30 dni roboczych urlopu pracując w systemie 6-dniowym
- dobry klimat w miejscu pracy
- wynagrodzenie do nostryfikacji: od 1.950 euro brutto
- wynagrodzenie po nostryfikacji: od 2.500 euro brutto
( Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia zawodowego, wykształcenia i posiadanych specjalizacji )
- dodatki za pracę w niedziele -ok. 50 % i święta- ok. 125% (nie podlegające opodatkowaniu)
- polskojęzyczną osobistą obsługę podczas podejmowania pracy w Niemczech
- pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.
- przeprowadzamy uznanie dyplomu.

- Zdobywaj doświadczenie
- Korzystaj z możliwości
- Zarabiaj pieniądze
- Poznawaj nowych ludzi
- Miej satysfakcję .

Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy?
- Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391.
- Po pozytywnym przejściu pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej: wypełnij otrzymany formularz.
- W ciągu 5 dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie.
- Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy.
- Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

To tylko jedna z naszych ofert pracy.
Zapytaj o nasze oferty pracy w klinikach, w szpitalach, domach opieki na terenie Niemiec .
Pierwszy kontakt w języku polskim .

Bądź naszym partnerem .
Przyłącz się do grupy pielęgniarek, które skorzystały już z naszej oferty pracy.

Prosimy o przesłanie wstępnej aplikacji na adres: office@beta-aktiv.pl
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 0048 505 123 391

Beta-aktiv- GbR
Paul-Hartmann-Straße 61
89522 Heidenheim
Tel.: +49 (7321) 315 047.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: BETA aktiv GbR
E-Mail: pflege-kraft@beta-aktiv.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 888
Dodane: 2015.04.21