Następne »

Fizjoterapeuta- etat w Düsseldorf

Opis:

BETA aktiv GbR-
u nas znajdziesz stałą i legalną pracę w Niemczech,
oferujemy zatrudnienie dyplomowanym fizjoterapeutom w Niemczech.

Oferta pracy nr F 2015 003 : Fizjoterapeuta
Dostępność oferty pracy: od zaraz
W wymiarze: pełnym
Miejsce pracy: Düsseldorf
Wynagrodzenie: od 1900 EUR brutto

Wymagania na danym stanowisku:
• wykształcenie kierunkowe: technik/licencjat/magister fizjoterapii,
• uznany w Niemczech dyplom polski lub przeprowadzenie nostryfikacji dyplomu przed przyjazdem do pracy,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• znajomość j. niemieckiego na poziomie: B1(mocne) /B2,
• gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres (co najmniej 1 rok).

Oferujemy:
• wsparcie podczas tłumaczenia umowy o pracę,
• okres wprowadzenia w zakres obowiązków,
• przynajmniej 24 dni urlopu,
• miłą atmosferę w miejscu pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• opiekę polskojęzycznego przedstawiciela podczas pracy w Niemczech,
• pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu
• częściowy lub całkowity zwrot kosztów za nocleg podczas dni próbnych.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: BETA aktiv GbR
E-Mail: pflege-kraft@beta-aktiv.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 876
Dodane: 2015.01.30