Następne »

Koordynator Gdynia

Ogólnopolska sieć Restauracji serwujących dania kuchni tureckiej, zlokalizowanych
w największych Galeriach Handlowych w całej Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób ambitnych, kreatywnych z pasją i zamiłowaniami kulinarnymi. Klient jest dla nas najważniejszy i w trosce o Niego codziennie oferujemy w naszych restauracjach najwyższej jakości potrawy.

Stanowisko: KOORDYNATOR ZMIANY

Miejsce Pracy:GDYNIA

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za maksymalizację dochodu restauracji poprzez realizację budżetu, nadzór nad procedurami i technikami efektywnej obsługi klienta, proces zamówień i dostaw towaru.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Stabilność zatrudnienia,
• Atrakcyjne wynagrodzenia,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Oczekujemy:
• Wykształcenia minimum średniego, mile widziane wykształcenie w zakresie gastronomii, handlu,
• Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z współzarządzaniem ludźmi
i firmą- koordynacja i kontrola pracy podległego personelu,
• Podstawowej znajomości przepisów kodeksu pracy,
• Znajomości standardów obsługi gości restauracji zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
• Zaangażowania i samodzielności,
• Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
• Dobrej znajomości obsługi komputera,
• Książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

Obowiązki:
• Tworzenie i wdrażanie nowych konceptów marketingowych w celu rozwoju restauracji,
• Współtworzenie z szefem kuchni nowych przepisów,
• Kreowanie nowych perspektyw sprzedażowych,
• Zarządzanie stanami magazynowymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego na adres mailowy w temacie wiadomości wpisując ,,Miejscowość oraz stanowisko pracy”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Anna
E-Mail: rekrutacja.restauracja.3@o2.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 874
Dodane: 2015.01.21