Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kierownik restauracji

Opis:

Ogólnopolska sieć Restauracji serwujących dania kuchni tureckiej, zlokalizowanych
w największych Galeriach Handlowych w całej Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób ambitnych, kreatywnych z pasją i zamiłowaniami kulinarnymi.
Klient jest dla nas najważniejszy i w trosce o Niego, codziennie oferujemy w naszych restauracjach najwyższej jakości potrawy.

Stanowisko: KIEROWNIK RESTAURACJI

Miejsce Pracy: TRÓJMIASTO
Zapewniamy mieszkanie pracownicze.

Oferujemy:
• Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze,
• Troska i docenianie pracowników,
• Praca bez polityki i biurokracji,
• Pełny etat/umowa o pracę,

Wymagamy:
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub w prowadzeniu samodzielnych projektów (doświadczenie w zarządzaniu restauracją będzie dodatkowym atutem),
• Wykształcenie min. Licencjat,
• Doświadczenie w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej),
• Dobra organizacja pracy,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracji na celach,
• Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom,
• Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty.

Twoje zadania:
• Samodzielne Zarządzanie Restauracją i odpowiedzialność za wyniki finansowe restauracji,
• Analiza kategorii kosztowych restauracji,
• Zapewnianie 100 % satysfakcji klientów restauracji, poprzez dostarczanie produktu i obsługi o najwyższej jakości, zgodnie z przyjętymi standardami,
• Budowanie zespołu – motywowanie i docenianie, tak by osiągnąć doskonałość operacyjną,
• Wprowadzanie zmian w restauracji .

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego na adres mailowy w temacie wiadomości wpisując ,,Miejscowość oraz stanowisko pracy”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Anna
E-Mail: rekrutacja.restauracja.3@o2.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 872
Dodane: 2015.01.21

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj