Następne »

Dziennikarz branżowy – biotechnologia, life science

Opis:

Bio-Tech Media Sp. z o.o.

Bio-Tech Media Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze mediów LifeScience. Firma prowadzi m.in. największy portal Biotechnologia.pl. Wspiera dedykowane rozwiązania sprzedaży i narzędzi biznesowych dla firm biosektora.
W związku z dynamicznym rozwojem na rynku ogólnopolskim
firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Opis stanowiska:

Samodzielne tworzenie materiałów dziennikarskich różnego typu zarówno w terenie, jak i redakcji
Aktualizacja portalu Biotechnologia.pl, CEbiotech.com, LabNews.pl
Pozyskiwanie informacji oryginalnych w środowisku life science
Realizacja materiałów, wywiadów branżowych w języku polskim i angielskim (biotechnologia, farmacja, life science)
Utrzymywanie i rozbudowywanie sieci kontaktów dziennikarskich
Tworzenie galerii zdjęciowych, realizacja zadań zleconych przez redakcję

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość tematyki branży life science,
Doświadczenie na stanowisku dziennikarskim,
Kreatywność, otwartość, umiejętność budowania i podtrzymywania dobrej współpracy i komunikacji z innymi ludźmi,
Dokładność i sumienność, zaangażowanie w pracy,
Wykształcenie wyższe,
Znajomość prawa prasowego i prawa autorskiego,
Szybkość reakcji, umiejętność pracy pod presją czasu,
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność ,
Prawo jazdy kat. B,
Mile widziana znajomość specyfiki branży: biotechnologia, farmacja, life science.

Oferujemy:

Udział w rozwoju projektów spółki Bio-Tech Media Sp. z o.o.
Profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
Współpracę z doświadczonym zespołem,
Bardzo ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w rozwoju całej firmy
Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikająć w przycisk Aplikuj

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Bio-Tech Media Sp. z o.o.
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 868
Dodane: 2015.01.13