Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Opiekun/ka staży - Słupsk (Pomorskie)

Opis:

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek w związku z realizacją na terenie województwa pomorskiego (miasto Słupsk i powiat słupski) Projektu „Lepsze perspektywy – aktywizacja osób niepełnosprawnych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 7.2.1

poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
- poszukiwanie pracodawców w celach organizacji staży zawodowych dla Uczestników Projektu (osoby niepełnosprawne)
- przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją związaną z prawidłowym przebiegiem staży zawodowych (programy staży, umowy i inne dokumenty)
- pomoc Uczestnikom Projektu w dotarciu do siedziby pracodawcy
- wsparcie Uczestników Projektu w miejscach odbywania staży;
- pomoc i nadzór nad czynnościami zawodowymi Uczestników Projektów
- stały kontakt z Pracodawcami i Uczestnikami Projektu w trakcie realizacji staży
- piecza nad frekwencją Uczestników Projektu
- comiesięczny nadzór nad obiegiem list obecności Uczestników Projektu na stażach zawodowych

Kwalifikacje:
- wykształcenie min. średnie pełne
- obsługa komputera i urządzeń biurowych
- doświadczenie zawodowe w realizacji projektów POKL min. 1 rok
- umiejętność dostrzegania problemów i generowania adekwatnych rozwiązań
- dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
- łatwość nawiązywania kontaktów
- czynne prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
- znajomość szczegółowych zasad realizacji staży zawodowych w ramach projektów unijnych

Oferujemy:
- umowę zlecenia (120h/m-c)
- wynagrodzenie adekwatne do realizacji powierzonych zadań
- do dyspozycji biuro w Słupsku
- współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE
- możliwość stałej współpracy przy innych realizowanych projektach

Ilość miejsc: 2

Kontakt:
Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek
Biuro Projektu
ul. Wojska Polskiego 46 A (pok.6)
76-200 Słupsk
osoba do kontaktu: Monika Rumińska
tel.: 515 292 083 email: m.ruminska@biuroprojektu.eu

CV prosimy przesyłać na adres e-mail lub adres Biura Projektu do dnia 29.10.2014 (liczy się data wpływu dokumentu do Biura Projektu). Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Wielkopolski Instytut Rozwoju Przesiębiorczości i Edukacji
E-Mail: m.ruminska@biuroprojektu.eu

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 861
Dodane: 2014.10.23

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj