Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kiroenik Serwisu Samochodowego

Opis:

Centrum Usług Kadrowych nr agencji 8416
dla swojego Klienta Auto-Komplex Szarama serwisu napraw powypadkowych i mechanicznych w związku z rozwojem Firmy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Kierownik Serwisu Samochodowego

Opis stanowiska:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sprawne koordynowanie Serwisem oraz budowanie długofalowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.
• diagnoza uszkodzeń i doradztwo techniczne,
• organizacja oraz nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem serwisu w tym koordynowanie działań podległych pracowników,
• dbałość o wysoki poziom obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
• nadzór nad prawidłowym i terminowym rozliczaniem zleceń serwisowych i napraw powypadkowych.
Wymagania:
• doświadczenie w branży motoryzacyjnej, mile widziane na podobnym stanowisku,
• wykształcenie min średnie, w tym wiedza z zakresu budowy pojazdów
• umiejętności rozpoznawania potrzeb klienta i budowania trwałych relacji,
• efektywne rozwiązywanie problemów,
• doskonała organizacja pracy własnej i zespołu,
• umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, dbałość o prezencję,
• znajomość technologii napraw samochodów i programów: Audatex, AutoData będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
• umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Otyń k. Nowej Soli

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
do dnia 31 maja 2014r. na adres: e-mail cuk.rekrutacja@cuk.zgora.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Centrum Usług Kadrowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 833)”. Odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Centrum Usług Kadrowych
E-Mail: cuk.rekrutacja@cuk.zgora.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 845
Dodane: 2014.04.26

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj