Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Przedstawiciel Handlowy - Śląsk

Opis:

Mentor Systemy Audiowizualne
Firma MENTOR to wiodący polski producent oraz importer specjalistycznego sprzętu elektronicznego. Świadczymy usługi głównie dla sektora edukacyjnego i instytucjonalnego. Wyróżnia nas dbałość o klienta i odpowiedzialność. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem.
Jeśli jesteś osobą dynamiczną, elokwentną i chętną do pracy dołącz do nas – poszukujemy osób z województwa śląskiego na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego.
Gwarantujemy interesującą i stabilną pracę oraz wysokie wynagrodzenie.
Opis stanowiska:
orientacyjny zakres oferowanego sprzętu: pracownie do nauki języków, systemy konferencyjne i do głosowania, sprzęt audiowizualny, interaktywny i nagłaśniający.
realizowanie ustalonych planów sprzedaży
utrzymywanie efektywnych relacji z klientami i dystrybutorami i pozyskiwanie nowych
badanie rynku, kontrola satysfakcji klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
monitoring działań konkurencji w powierzonym regionie
przygotowywanie ofert, umów leasingowych
promocja produktów firmy w powierzonym regionie
zaangażowanie w działania marketingowe i reklamę
organizacja i prowadzenie szkoleń
Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży
wykształcenie wyższe
dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
gotowość do odbywania podróży służbowych
wzorowa organizacja czasu pracy, rzetelność, samodzielność, kreatywność, skuteczność w realizowaniu celów
prawo jazdy kategorii B
znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do osiąganych wyników
nielimitowany czas pracy
udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach
niezbędne narzędzia pracy
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z dopiskiem : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Mentor
E-Mail: renata@mentorpolska.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 839
Dodane: 2014.03.24

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj