Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

ASYSTENT REDAKTORA MAGAZYNU

Opis:

OBOWIĄZKI:
- przygotowanie magazynu on-line
- pozyskanie i kontakt z autorami artykułów i innymi ekspertami
- promocja magazynu
- budowanie nowej bazy klientów, odbiorców i czytelników
- sprzedaż magazynu, prenumeraty i pojedynczych egzemplarzy pisma

WYMAGANIA:
- bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
- umiejętność sprawnego korzystania z Internetu i social media,
- dyspozycyjność,
- kreatywność, pomysłowość,
- komunikatywność, otwartość,
- pozytywne nastawienie i motywacja do pracy.

OFERUJEMY:
- możliwość odbycia praktyk studenckich,
- szkolenia z zakresu promocji produktu,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość awansu.

Prosimy o składanie aplikacji w formie CV na adres rekrutacja40@software.com.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883)

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Software
E-Mail: rekrutacja40@software.com.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 789
Dodane: 2013.03.28

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj