Następne »

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis:

Nr ref.: PP/101/2008
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Obsługa maszyn i urządzeń
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:
• Samodzielność w działaniu
• Sprawność manualna
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Nie wymagamy doświadczenia zawodowego

Informacje Dodatkowe:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczenia
• Pakiet socjalny
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji oznaczonej w temacie numerem referencyjnym na adres:
a.woroch@posiadalo.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: FIRMA POSIADAŁO sp.j.
E-Mail: a.woroch@posiadalo.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 59
Dodane: 2008.08.29