Następne »

Specjalista Ubezpieczeniowo-Finansowy

Renomowana Firma Ubezpieczeniowo-Finansowa zarządzająca Funduszami Emerytalnymi, Ubezpieczeniowymi oraz produktami bankowymi poszukuje do pracy w Szczecinie Specjalistów Ubezpieczeniowo-Finansowych.
Wymagania:
-wykształcenie min. średnie
-wiek 25-50 lat
-niekaralność
-umiejętność nawiązywania kontaktów
Zakres obowiązków:
-pozyskiwanie klientów
-sprzedaż oferty
-obsługa klienta
Oferujemy:
-pracę w renomowanej Firmie
-bezpłatny system szkoleń
-ścieżkę rozwoju osobistego
-możliwość sprzedaży konkurencyjnych na rynku produktów finansowych
-możliwość osiągania ponadprzeciętnych zarobków

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą - zgłoś się - takich osób szukamy !

CV oraz List Motywacyjny prosimy przesłać na adres email: Elzbieta.Pilecka@ingfinane.pl
tel.0604525052

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Elżbieta Pilecka-cki
E-Mail: pileckae@wp.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 374
Dodane: 2009.01.16