Następne »

Doradca Finansowy, W-wa, doświadczenie nie jest wymagane

Zapraszam do współpracy w nowo tworzonym oddziale OVB Allfinanz Polska na stanowisku Doradcy Finansowego.

Oferujemy:
- pasjonującą pracę w młodym i dynamicznym środowisku
- permanentne szkolenia
- możliwość zdobycia i ugruntowania wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej
- wysokie zarobki, będące pochodną wyników

Zadania:
- reprezentowanie firmy OVB Allfinanz Polska
- utrzymywanie kontaktu z klientami
- opracowywanie indywidualnych konceptów finansowych
- podtrzymywanie i zdobywanie nowych relacji z inwestorami

Szukamy osób:
- dobrze zorganizowanych
- o wysokiej kulturze osobistej
- komunikatywnych
- z wykształceniem co najmniej średnim
- niekaranych

OVB Allfinanz Polska jest prężnie rozwjającą się firmą, która swą działalność zapoczątkowała już w 1970 roku w niemieckiej Kolonii, a obecnie funkcjonuje w czternastu europejskich krajach.
Jesteśmy wiodącą firmą na rynku finansowym, możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i międzynarodową renomą.
Naszym celem jest rozpoznawanie trendów na rynku i w rozwoju produktów oraz ich wykorzystywanie w interesie naszych Klientów.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: ovb_rekrutacja@yahoo.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Marcin Kapuściński
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 36
Dodane: 2008.08.04