Następne »

Samodzielny Specjalista ds. Sprzedaży

Opis:

Ciesz się pracą i bądź doceniony! Dołącz do NTTCable!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się filią niemieckiej firmy telekomunikacyjnej NTTCable GmbH. Od 6 lat działamy na rynku polskim. Naszymi klientami są małe i średnie firmy.

Obecnie poszukujemy:

Samodzielnego Specjalisty ds. Sprzedaży
(miejsce pracy: Warszawa)

Gwarantujemy Ci:
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja)
- miłą atmosferę
- duże rejony bez wewnętrznej konkurencji
- umowę o pracę
- szkolenie dotyczące produktu
- dużą samodzielność i niezależność

Oczekujemy od Ciebie:
- doświadczenia handlowego na podobnym stanowisku
- nastawienia na sukces
- optymizmu, inicjatywy i dynamiki w działaniu
- komunikatywności i kreatywności
- samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy
- podstawowa znajomość komputera
- mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód
- mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Twoje zadania:
- nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie trwałych relacji biznesowych
- przygotowywanie ofert handlowych
- negocjowanie i zawieranie umów handlowych
- utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- monitorowanie działań konkurencji i dokonywanie bieżących analiz lokalnego rynku
- budowanie i aktualizowanie bazy kontaktów handlowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) wyłącznie drogą elektroniczną na adres:
info@nttcable.pl

www.nttcable.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: NTTCable Polska Sp. z o.o.
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 35
Dodane: 2008.07.30