Następne »

Subagent AXA Łódź

Opis:

Fundusz Emerytalny AXA
Opis:
Rodzaj pracy: Umowa-zlecenie

Przedział wynagrodzenia: 1000-2000PLN/Miesięczny

Ilość wakatów: 3

Branża: Ubezpieczenia
AXA
Prezentacja firmy

AXA - Lokalizacja: Łódź ; Ilość pracowników: 100

Francuska firma AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na
świecie. Zarządzamy aktywami o wartości 1 biliona euro, które powierzyło nam
51 milionów Klientów. Podmioty AXA działają w 36 krajach, zatrudniając
ponad 110 tys. pracowników. Marka AXA jest doskonale znana na całym
świecie. Milionom Klientów kojarzy się z bezpieczeństwem, profesjonalizmem,
siłą finansową i doskonałym dopasowaniem produktów do potrzeb. W roku 2006 na
polskim rynku pojawiła się marka AXA Ubezpieczenia, która zaczęła
podbijać nasz rynek ubezpieczeń komunikacyjnych, a dzięki zakupowi Grupy
Winterthur AXA zaistniała także na polskim rynku ubezpieczeń na życie oraz
funduszy emerytalnych.Firma dynamicznie się rozwija, poszerzamy struktury
sprzedaży i poszukujemy osób
( dotyczy W-wa i okolice )na różne stanowiska. (mniej)

ponad 110 tys. pracow ... (więcej)
Opis stanowiska pracy

* Analiza potrzeb klientów
* Sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
* Pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

* Szeroką gamę produktów ubezpieczeniowo-finansowych
* Przygotowanie teoretyczne i praktyczne do wykonywania pracy
* Systematyczne szkolenia uzupełniające
* Wsparcie finansowe w początkowym okresie współpracy

Wymagania

* Wykształcenie minimum średnie
* Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
* Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
* Komunikatywność
* Samodzielność w działaniu
* Niekaralność

Mile widziane

* Orientacja na rozwój i wynik pracy
* Prawo jazdy

Informacje dodatkowe

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia
Gotowość do częstych podróży służbowych: Średnia
Miejsce zamieszkania: Łódź i okolice
Pozwolenie na pracę: Polska
Czas trwania umowy: nieograniczony

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: doradca finansowy firmy axa
E-Mail: kobieta.wspolczesna@interia.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 15
Dodane: 2008.07.08

Wydrukowano z 13:03 z adresu URL http://www.infopraca.com.pl/detail.php?id=15