Następne »

Pielęgniarka, Hannover, Intensivpflege 1:1

Opis:

Praca dla pielęgniarki : Hannover, Intensivpflege 1:1

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi pracownikami, którzy poprowadzą Państwa krok po kroku do celu! Sprawdź niezobowiązująco naszą usługę i przekonaj się, że warto zaufać ekspertowi z wieloletnim doświadczeniem. Nie trać czasu na robienie prób i błędów, zainwestuj go lepiej w intensywną naukę języka niemieckiego, zaufaj nam a my sprawimy, że będziesz się rozwijał zawodowo i spełniał swoje marzenia.

Pracodawca wymaga:
- uznanego dyplomu ( pomagamy w nostryfikacji dyplomu )
- doświadczenia w intensywnej opiece ( nie jest to jednak kryterium decydujące o otrzymaniu pracy )

Pracodawca oferuje:
- 12-to godzinne dyżury
- zakwaterowanie w umeblowanym mieszkaniu w pobliżu miejsca pracy – koszt 250 Euro/miesiąc
- atrakcyjne wynagrodzenie od 3000 Euro brutto + dodatki
- wprowadzenie w zakres obowiązków
- możliwość częstych wyjazdów do Polski
- miła atmosfera w pracy
- umowa o pracę z całym pakietem socjalnym

Zapraszamy do kontaktu:
+49 7322 9587101
+49 151 664 32 772
+48 574 699 866
office@beta-active.de

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Beta-active
E-Mail: office@beta-active.de

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1179
Dodane: 2018.10.03